1. CORP_FUZEExp_Aura_9300_CTL
CORP_FUZEExp_Safety_CTL

3M™ Aura™ 9300
View Video

Elektrostatická sila. Aby sa vám lepšie dýchalo.

webLoaded = "false" Loadclientside=No

Respirátor 3M™ Aura™ 9300+ ponúka pohodlie a jednoduchosť.

3M™ Aura™ 9300+ poskytuje vysoko účinnú filtráciu, umožňuje menšie hromadenie tepla, pohodlnejšie nosenie a pomáha minimalizovať zahmlievanie okuliarov.


Kliknite a vyžiadajte si vzorku respirátora 3M™ Aura™.

 


Vlastnosti produktu

Unikátne vlastnosti respirátorov série 3M™ Aura™ zahŕňajú:

 • Elektret Filtre Teknolojisi

  3M™ Nízky odpor pri dýchaní

  Technológia zabezpečuje efektívny filtračný výkon s nízkym odporom pri dýchaní.

 • 3 Panelli Tasarım

  Účinne odstraňuje nahromadené teplo a poskytuje tak príjemnejšie a pohodlnejšie nosenie

  Mäkký vnútorný materiál poskytuje zvýšené pohodlie, zatiaľ čo mäkká nosová pena a tvarovateľný nosový diel pomáha k individuálnemu utesneniu. Upínacie remienky poskytujú pohodlie a minimalizujú ťahanie vlasov.

 • Kabartmalı Üst Panel

  Embosovaný vrchný panel

  Embosovaný panel znižuje zahmlievanie okuliarov, ku ktorému obvykle dochádza pri vydychovaní teplého, vlhkého vzduchu.


Formulár pre vyžiadanie vzorky

Vyplňte pozorne všetky údaje vo formulári. Pokiaľ si želáte iba odoslať správu a nechcete objednať vzorku, prosím zvoľte túto možnosť v zozname.


Naša zákaznícka linka: 02 / 33 32 55 61

E-mail: pbilka@mmm.com


Všetky polia okrem poľa Komentár sú povinnými.

 • Súhlas so spracovaním osobných údajov. Vyplnením a odoslaním tohto kontaktného formulára týmto dobrovoľne poskytujem spoločnosti 3M Slovensko s. r. o., so sídlom: Vajnorská 142, Bratislava 831 04, IČO: 46 775 854, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 83375/B (ďalej tiež ako „spoločnosť“) svoje vyššie uvedené osobné údaje (meno, priezvisko, e-mail, telefón) a dávam v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., o ochrane osobných údajov súhlas spoločnosti k ich spracovaniu a použitiu za účelom reklamy a/alebo priameho marketingu spoločnosti, vrátane zasielania informácií o organizovaných akciách, výrobkoch a iných aktivitách spoločnosti, ako i zasielanie obchodných oznámení spoločnosti prostredníctvom elektronických prostriedkov. Moje osobné údaje môžu byť spracovávané a použité iba za účelom uvedeným v tomto súhlase a to len po dobu 10 rokov od udelenia súhlasu. Súhlasím tiež, aby spoločnosť poverila spracovaním mojich osobných údajov subjekt v tretej krajine, ktorý ich bude spracúvať v mene spoločnosti a podľa jej pokynov, avšak výlučne vždy len na účel uvedený v tomto súhlase. Beriem na vedomie, že tento udelený súhlas môžem kedykoľvek odvolať na základe písomného oznámenia o odvolaní doručeného spoločnosti. Potvrdzujem tiež, že som si vedomá práv dotknutej osoby uvedených v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z., o ochrane osobných údajov.


  Odoslaním kontaktného formulára so žiadosťou o zaslanie vzoriek nevzniká právny nárok na zaslanie vzorky. 3M Slovensko s. r. o. si vyhradzuje právo kedykoľvek reklamnú akciu zrušiť či podmienky zmeniť, alebo požiadavku záujemcu odmietnuť. Vzorky zadarmo sú poskytované v obmedzenom množstve podľa určenia 3M Slovensko s. r. o. , a ich celkový počet pre túto akciu je limitovaný. Akcia platí od 1.4. do 30.6.2016 alebo do vyčerpania zásob vzoriek.


  Telefónne číslo: 02 / 33 32 55 61
  E-mail: pbilka@mmm.com

  Prehlásenie o ochrane súkromia.

 • Odoslať

Ďakujeme za Váš záujem!

V prípade, ak Vás zaujímajú aj brúsne materiály 3M™ Cubitron™ II, kliknite sem!

Informácie o produkte

3M™ Aura™ II Produkty

Zobrazte všetky 3M osobné ochranné pracovné prostriedky

Prehliadnite si produkty, ktoré môžete využiť v praxi.

Follow Us
Change Location
United States - English