Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

3M™ Mobilní projektory

Velké malé projektory: ultra lehké, elegantní, malé, ale výkonné.

 

Kapesní projektor 3M™ MP180

6 jednoduchých kroků

Kapesní projektory od společnosti 3M získaly ocenění ENERGY STAR

Společnost 3M dbá na to, aby její produkty co nejméně ohrožovaly životní prostředí. Již několik let si udržuje reputaci světového vůdce v oblasti trvalé udržitelnosti a spousta produktů z dílny 3M získalo ocenění ENERGY STAR. Toto ohodnocení uděluje americká Agentura pro ochranu životního prostředí společně s Oddělením pro energii, které pomáhá šetřit peníze a chránit životní prostředí skrze energeticky efektivní produkty a služby.

Dalšími výrobky, které se zařadily do škály oceněných, jsou 3M kapesní projektory. A čím jsou zelené? Za zdroj světla je v tomto přístroji použita LED dioda, která vydrží až 20 000 hodin, dále tyto výrobky neobsahují žádné škodlivé materiály jako jsou olovo nebo rtuť, za což získaly certifikát. A díky malému balení vytvořenému z recyklovatelných materiálů, snižují množství odpadu.

 
Microsoft Word®, PowerPoint® a Excel® jsou registrované obchodní značky společností Microsoft. Wi-Fi™ je obchodní značka společnosti Wi-Fi Alliance. Bluetooth® je registrovaná obchodní značka společnosti Bluetooth SIG. Apple, iPad, iPhone, iPod a iTouch jsou obchodní značky společnostiApple Inc., registrované v USA a také ostatních zemích. Ostatní obchodní značky jsou vlastnictvím jejich výhradních majitelů.