Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

Scotch® lepicí pásky 


Jsme předními dodavateli kancelářských lepicích pásek pro jakýkoli účel. K páskám rovněž nabízíme celou řadu stolních nebo ručních zásobníků.

Krystalicky čirá páska
Krystalicky čirá páska Scotch® Crystal

Vynikající víceúčelová páska, která se perfektně hodí pro lepení malých krabic, balíků a obálek. Naše krystalicky čirá páska je zcela průhledná, velmi pevná a snadno se odvíjí a stříhá. 

Magic páska
Popisovatelná páska Scotch® Magic

Popisovatelná lepící páska Scotch® Magic je ideální do všech kanceláří i domácností. Když touto páskou něco přelepíte, prakticky není vidět. Je proto ideální pro spravení roztrženého papíru, lepení stránek dohromady i pro montážní účely. Můžete na ni dokonce i psát. Dodáváme ji v rolích nebo v nových zásobnících ve tvaru šneka a čajové konvičky. Páska Magic je k dispozici v různých délkách i šířkách.

Oboustranně lepicí páska
Oboustranně lepicí páska Scotch® Double Face

Oboustranně lepicí pásku Scotch využijete v domácnosti i v kanceláři. Pásku dodáváme v několika šířích a s různou délkou návinu.

Transparentní páska Scotch®
Transparentní páska Scotch®

Cenově výhodná transparentní páska Scotch® je víceúčelová páska s lesklým povrchem. Dodáváme ji v různých délkách a šířkách. Ideálně se hodí na balení a lepení malých krabic, balíčků a obálek. Dobře se odvíjí, snadno se stříhá, netrhá se, nevysychá a přitom je velice pevná.

Dekorativní pásky Scotch®
Dekorativní pásky Scotch® Decorative

Vyzkoušejte netradiční dekorativní pásky Scotch s různými motivy -  Medvídek Pú, Princezna, Mickey Mouse, Srdíčka či Sněhulák. Dekorativní pásky Scotch jsou vhodné k ozdobení přání, dárků, fotografií a mnoha dalších věcí podle Vaší fantazie.

Popisovatelná páska Scotch®
Scotch® Magic popisovatelná samolepicí páska

Naše nejznámnější Scotch® Magic popisovatelná samolepicí páska je neviditelná, nežloutne, je vhodná pro opravu dokumentů, spojování položek na kopírování, na fotokopii nezanechává stopu, nevytváří stíny, má nehlučné odvíjení, lehce se řeže a sama se netrhá. No zkrátka je dokonalá a navíc šetří přírodu. Scotch Magic pásky včetně kruhového středu jsou vyrobeny z přírodního materiálu celulózy, což je obnovitelný recyklovaný přírodní zdroj. Kartónový obal je vyroben z 82% z recyklovaného materiálu.Výrobek šetrný k přírodě.

Popisovatelná páska Scotch®
Scotch® Magic recyklovaná páska

Šetřete s námi přírodu se Scotch® Magic fóliová páskou z přírodních vláknitých materiálů s lepidlem bez rozpouštědla na vodní bázi a se stoprocentně recyklovaným kartónovým jádrem. Vše ze 100% recyklovaného materiálu. Použito méně obalového materiálu.

Zásobník na lepicí pásky
Zásobník na lepicí pásky Scotch®

Zásobník na lepicí pásky Scotch Vám umožní snadnější manipulaci s páskou při balení dárků či různých balíčků a dokumentů. Zásobník můžete kdykoli doplňovat náhradními lepícími páskami 3M.

Zásobník na pásky Scotch®
Luxusní zásobníky na Scotch® pásky

Svou image pracovního stolu máte zaručenou s luxusním Scotch® zásobníkem moderního designu stříbrné barvy. Zásobník je opatřen ze spodní části přilnavou plochou pro lepší držení na stole.

Zásobník na pásky Scotch®
Pop-up zásobníky na lepicí pásku

Lepení s páskou snad nebylo nikdy jednodušší. Vyzkoušejte novinku Pop-up zásobníček na lepicí pásky s přísavkou na stůl a s přednastříhanou páskou.
Více barev: modrá, růžová a stříbrná.

Zásobník na pásky Scotch®
Moderní zásobník na lepicí pásky Scotch®

I vaše šedá kancelář může vypadat svěže. Vyzkoušejte praktický moderní zelený zásobník na Scotch Magic pásku, s níž je jednoduchá manipulace, odtrhování a doplňování.

Bezpečnostní páska Scotch®
Scotch® bezpečnostní páska

Chraňte své dokumenty 3M pečetí -Scotch® bezpečnostní páska s červeným zabarvením umožňuje bezpečné zalepení důležitých dokumentů. Jakékoli pokusy o neoprávněné vniknutí jsou na první pohled patrné. Páska se těžko odstraňuje a zanechává za sebou znatelné stopy při sloupávání. Drží na většině povrchů: papír, kov, umělá hmota, dřevo a sklo.

Lepící pásky Scotch
Odkazy
80 let Scotch